Platinum Footmuff Manhattan Grey

6.999 ден Со ДДВ

Cybex Footmuff е совршен додаток за на Вашето малечко му биде топло и пријатно да се вози во количка за време на студените, ладни месеци. Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

На залиха

Compare
Шифра: CY519001936 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands