Plastic Bag Monster

689 ден Со ДДВ

Со Green Creativity Plastic Bag Monster можете да се забавувате создавајќи ги овие чудовишта додека помагате на животната средина со рециклирање на пластични кеси и врвови од шишиња кои инаку може да ги фрлите. Со овој комплет за креативност можете да направите и кукли чудовишта за бесконечна забава.

1 на залиха

Спореди
SKU: 4M04580 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands