Pirate ship

7.589 ден Со ДДВ

Најмалку 3 различни искуства за градење и играње се можни со овој сет. Децата можат да направат пиратски брод, а потоа да го обноват во пиратска куќа или во островот на черепот. Или можат да ја пуштат својата креативност лабава и да дизајнираат нешто ново

Нема на залиха

Compare
Шифра: 20LEG31109 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands