Пијано и ксилофон за бебе

499 ден Со ДДВ

Музички сет 2 во 1, пијано и ксилофон. Копчињата на пијано се во живописни бои, така што децата можат подобро да ги разликуваат и помнат звуците.

На залиха

Спореди
SKU: MGZ196658 Категории , , Ознака:
Бренд:: Останато