Phlat Ball asst

1.119 ден Со ДДВ

Фрли го дискот … и фатете ја топката! Phlat Ball е магичен диск кој одеднаш се отвора во топка! Фрлете диск кој чудесно се отвора за време на летот и фатете ја топката Фрлајте, ловете и изведувајте супер трикови со магичната топка. Откако ќе играте или тренирате супер трикови, едноставно стиснете ја топката и ќе се направи како диск.

12 на залиха

Спореди
Шифра: GA331614 Категории: , , Достапно: , ,
Бренд: Phlat Ball