Petanque

1.490 ден Со ДДВ

Играта петанг содржи 6 разнобојни топчиња со 3 различни животни, птица, тигар и мајмун и уште 2 помали топчиња.

На залиха

Compare
Шифра: PLAN5190 Категории: , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands