Peppa Pig – Возот на дедо прасе

1.799 ден Со ДДВ

Со овој сет ќе можете да си играте со омилениот Дедо прасе и неговиот воз. Притиснете го жолтото копче за јачина на звук и започнете нови авантури! Кога ќе биде подготвен возот соберете ја Пепа и нејзините пријатели. Постои и патека од 8 дела, за да ги однесете пријатели до станицата.

Нема на залиха

Спореди