Peppa Pig – Соба сорт

899 ден Со ДДВ

Ѕирнете во секоја соба од семејниот дом на Пепа и пресоздадете ги омилените сцени од цртаните филмови или смислете нови авантури за нив! 4 комплети во асортиманот: -Дневна соба, тато прасе и Пепа -Кујна мама, свиња и Пепа -Спална соба, Пепа и Џорџ -Бања, Пепа и Џорџ

Нема на залиха

Спореди
SKU: PPIG06702 Категории , , Ознака:
Бренд:: Peppa Pig
Brands