Peppa Pig – Игралиште

1.999 ден Со ДДВ

Фантастичен сет кој ќе ви овозможи многу забава за најмалите и со кој веќе ја живеете сцената од вашиот омилен цртан филм. Придружете им се на Пепа, нејзиниот брат Џорџ и Сузи во играта. Тие одлично се забавуваат на детските паркинзи на слајд, клацкалка.

Нема на залиха

Спореди
SKU: PPIGO6712 Категории , , Ознака:
Бренд:: Peppa Pig
Brands