Peppa Pig – две фигури сорт

429 ден Со ДДВ

Кој пар од омилениот цртан филм ќе го избирате? Фигурите на Пепа со светли весели бои го задржуваат вниманието на најмалите. Исто така, тие ги движат рацете и нозете, што ја прави играта поинтерактивна!

2 на залиха

Спореди
SKU: PPIG06692 Категории , , Ознака:
Бренд:: Peppa Pig
Brands