Penguin Wheelie

939 ден Со ДДВ

Направено од квалитетно дрво и обоено со еко бои, одлична играчка за Вашите најмали. Се движи и се навалува на десно и на лево.

На залиха

Compare
Шифра: PLAN5444 Категории: , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands