Paw Patrol – Возило со фигура

2.499 ден Со ДДВ

Започнете со возбудливи мисии за спасување на диносауруси со возилото Dino Rescue. Ова уникатно возило доаѓа со фигура на колекционерски кучиња Рекс и мистериозна фигура диносаурус! Отпакувајте ја фигурата изненадување од амбалажата за да откриете шарен диносаурус што можете да го користите во сите ваши авантури.

На залиха

Compare
Шифра: SN6059329 Категории: , ,
Бренд:: Paw Patrol
Brands