Paw Patrol – Возило

1.499 ден Со ДДВ

Придружете се на овој неверојатен тим и доживејте извонредни авантури. Ставете го кученцето во возилото почнете ја авантурата. Секоја фигура има карактеристична униформа. Изберете го вашето омилено кутре и одете во акција! Сетовите се продаваат одделно.

На залиха

Compare
Шифра: SN6052310 Категории: , ,
Бренд:: Paw Patrol
Brands