Paw Patrol – Витези дворец сет

5.999 ден Со ДДВ

Овој одличен комплет Paw Patrol содржи 8 додатоци, како што се трон, кутија со богатство, скала и многу повеќе. Подигнете ја кулата за да го откриете топот, запалете ги мрежите за да го одбраните замокот и користете го видиковецот на врвот на кулата за да внимавате на искри на змејот! Со одлични акциони фигури како Чејс, подгответе се за средновековни мисии преполни со акција во Баркингбург! Откријте многу соби околу замокот, како што се скриената соба на Чејс во библиотеката, подот во ходникот и тајниот премин за бегство од занданата!

Нема на залиха

Спореди