Paw Patrol – Патролно возило

6.989 ден Со ДДВ

Paw Patroller е најсовремено возило за спасување и е совршено за да се осигура дека тимот на Paw Patrol може да достигне нови егзотични локации за авантури. Внесете ги сите ликови на Paw Patrol во Paw Patroller возилото и одете во потрага по авантура! Комплетот го содржи Рајдер со неговото теренско возило и може да се внесат уште 3 возила. Кога е отворено, можете да изложите до 6 возила! Ќе се чувствувате како вистински херој кога ќе се слушнат автентични звучни сигнали. Внатре во возилото има лифт што ќе ги носи возилата директно до командниот центар! Вашата фантазија ќе влезе во светот на пријателството, соработката и храброста!

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6024966 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Paw Patrol
Brands