Paw Patrol – Не лути се човече

699 ден Со ДДВ

Вашите омилени кученца Paw Patrol се тука во класичната игра Не Лути Се Човече. Со часови забава за целото семејство! Фрлете ја коцката, тркајте се околу таблата и бидете првиот играч што ќе ги добие своите подвижни пиуни дома за победа! Но, внимавајте, затоа што другите играчи можат да ве вратат назад на почетната линија доколку ве срушат.

На залиха

Спореди