Paw Patrol – Градежно возило

4.699 ден Со ДДВ

Овој комплетно опремен камион за исфрлање ги има сите карактеристики што им се потребни на децата за да создадат свои мисии за спасување на Paw Patrol Ultimate. Притиснете го знакот Paw Patrol на горниот дел од овој камион за да ги активирате трепкачките светла и звуци. Има простор за сите шест кученца во камионот (се продаваат одделно).

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6046466 Категории , ,
Бренд:: Paw Patrol
Brands