Paw Patrol Dino Pup

1.309 ден Со ДДВ

Вашите омилени Paw Patrol јунаци во друштво на нивните пријатели диносауруси и мини миленичиња кои се изненадување. Секој од диносаурусите има подвижна опашка и глава. Препуштете се на фантазијата и уживајте во авантурите со новите пријатели. Сетовите се продаваат одделно.

На залиха

Compare
Шифра: SN6058512 Категории: , ,
Бренд:: Paw Patrol
Brands