Paw Patrol CDU – мини фигура

499 ден Со ДДВ

Paw Patrol сет изненадување! Колекционерско мини кутре и дино фигура се кријат во секое пакување. Ставете го вашето кученце и дино во контејнерот и вклучете се во акција! Креирајте свои сопствени праисториски авантури со овие фигури. Соберете ги сите 6 кутриња и 24 преслатки диносауруси кои се паѓаат во сетовите! Се продаваат одделно.

На залиха

Спореди