Parasol Koi

4.999 ден Со ДДВ

Прилагодливиот чадор од Fashion Collection Koi кој може да се монтира на рамката на моделите Cybex Priam и Cybex Mios со заштита UPF + 50

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY518000057 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands