Palomino

4.999 ден Со ДДВ

Овој класичен коњ лулка доаѓа со седло и е изграден на паралелни рокери за децата да можат да лулаат напред и назад.

Нема на залиха

Спореди
SKU: PLAN3403 Категории , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands