Paint Your Own Russian Doll Trinket Box

689 ден Со ДДВ

Забавувајте се сликајќи свои шест симпатични руски кукли. Користете молив за лесно да скицирате контури на вашата кукла, а потоа насликајте ги како што сакате. Откако ќе се исушат, можете да ги користите за чување на накит или како украси.

На залиха

Спореди
SKU: 4M04617 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands