Owleez – Буб што учи да лета

3.299 ден Со ДДВ

Ова е Owleez, првата интерактивна играчка што навистина може да лета. Овој симпатичен був не може да научи да лета во затворени простории без ваша помош. Ставете го во вклученото гнездо и гледајте како ги шири крилјата и магично се симнува од гнездото. Со повеќе од 100 звуци и интерактивни гестови, Оwleez реагира кога ќе ја допрете, милувате и се грижите за неа.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6053359 Категории , ,
Бренд:: Owleez
Brands