Olivia’s Electric Car

1.179 ден Со ДДВ

Децата кои сакаат да се грижат за планетата ќе го сакаат сетот Olivia’s Electric Car. Можат да уживаат во улогата на патувања кон село. Овој сет им овозможува на децата кои сакаат возила – но исто така се грижат за планетата – да започнат со часови авантура на отворено.

На залиха

Compare
Шифра: 21LEG41443 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands