Нинџа желки XL фигура сорт

824 ден Со ДДВ

Најхрабрите мутанти херои се секогаш подготвени за акција, заштитувајќи го светот! Која супер желка ќе ве придружува во вашите секојдневни авантури? Прецизно изработената реплика на херојот од анимираната серија е висока дури 30 см и има 13 точки на артикулација – ставете ја во популарна борбена позиција и подгответе ја за битка – во секое време и насекаде! Не заборавајте на оружјето на вашата нинџа желка и фрлете ги нинџа sвездите што ќе го отворат секој портал!

Нема на залиха

Спореди
SKU: TMNT81510 Категории , , Ознака:
Бренд: Ninja Turtles
Бренд: