Нинџа желки фигура сорт

749 ден Со ДДВ

Детални акциони фигури, во препознатливите нинџа бои кои се целосно артикулирани и компатибилни со сите комплети и возила од новата серија!

На залиха

Compare
Шифра: TMNT80800 Категории: , ,
Бренд:: Ninja Turtles
Brands