Next Evo T933

33.999 ден Со ДДВ

Количка Cam Next Evo е модуларен систем со преклоплива мека корпа за носење и совршена за одење секаде. Сетот содржи, количка, корпа, транспортер Aero Zero и торба. Широка и пространа корпа која гарантира максимална удобност за вашето дете со потпирач за грб во 3 позиции и душек. Покривка на корпата што станува прекривка за нозе за количката. Чантата може да се носи и како ранец. Алуминиумска конструкција со реверзибилно седиште (свртено спрема родителот од 6 месеци – 1 година) и свртено нанапред (1 – 4 години). Реверзибилна рачка со прилагодлива висина во рачно шиена еколошка кожа. Големи задни тркала совршени за груб терен Мало предно тркало совршено за градот. Има централизирана сопирачка и предна и задна суспензија. Прилагодлив потпирач за грб во 4 позиции со една рака Прилагодлив потпирач за нозе. Отстранлив штит. Појас со 5 точки.

2 на залиха

Спореди
SKU: ART914-T933 Категории , , , Ознаки: ,
Бренд:: Cam
Brands