New York City

3.580 ден Со ДДВ

Оваа одлична колекција нуди модели погодни за изложување дома и во канцеларија, создадени за секој што е заинтересиран за патувања, архитектура, култура, историја и дизајн. Овој сет за градење се карактеризира со иконска њујоршка архитектура,

Нема на залиха

Compare
Шифра: 16LEG21028 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands