Nerf super soaker Fortnite burst

2.679 ден Со ДДВ

Пушката за вода Fortnite Burst AR е инспириран од опремата што се користи во Fortnite, реплицирајќи го изгледот на популарната видео игра! Забавата може да започне потопувајќи ги сите во опсег со голема експлозија на вода. Овој Nerf Super Soaker Blaster е многу забавен за на отворено и игри во лето.

На залиха

Спореди