Nerf super soaker dino

1.949 ден Со ДДВ

Nerf Super Soaker Dino-Soak го доловува изгледот на диносаурус Dilophosaurus, создавајќи пиштол со вода со одликите на овој диносаурус, со своето жестоко лице со заби и разнобоен грб. Изберете цел, испукајте вода од нејговата уста за да ги натопите! Одличен е за игри на отворено, битки во дворот и секакви летни забави.

На залиха

Спореди