Nerf Mega Cycloneshock

2.999 ден Со ДДВ

Феноменално оружје со циклонски погон кое испукува мега куршуми што свиркаат додека летаат на 23 метри оддалеченост, со рото-кертриџ што автоматски го подготвува вашиот следен моќен проектил.

На залиха

Спореди
SKU: HASA9353 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Nerf
Brands