Nerf Mega Bulldog

1.889 ден Со ДДВ

Експлозијата Nerf Mega Bulldog содржи муниција дизајнирана за поголема прецизност! Наполнете го шаржерот од предната страна, повлечете ја рачката назад, повлечете го активирањето и испукајте муниција. Повлечете ја касетата и скратете ја цевката до покомпактна големина за да останете подвижни и прилагодливи на борба на тесните простори.

На залиха

Спореди
SKU: HASE3057 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Nerf
Brands