Nerf Fortnite RL

4.169 ден Со ДДВ

RL ракетен испукувач инспириран од оружје од вашата омилена игра Fortnite! Донесете ја реалноста на вашата акција Fortnite – испукајте големи ракети кон противниците! 1 ракета е толку моќна што ја уништува кулата – наполнете ја ракетата, вежбајте го бластерот и притиснете го активирањето! Разнесете го непријателот со силната експлозија на Fortnite.

Нема на залиха

Compare
Шифра: HASE7511 Категории: , ,
Бренд:: Nerf
Brands