Nerf Fortnite ar-l Elite Dart Blaster

6.779 ден Со ДДВ

Играјте Fortnite во реалниот живот со овој Nerf Elite Blaster кој има моторно минирање. Напојувајте го моторот со копчето за забрзување и повлечете го чкрапалото за да пукате 1 стрела. Доаѓа со клип за 10 куршуми и 20 куршуми за Nerf Fortnite Elite, доволно за целосно вчитување на клипот и да ви дадат 10 резервни за повторно пукање. Официјалните Nerf Darts се дизајнирани за далечина, тестирани и одобрени за перформанси и квалитет и се конструирани од пена со флексибилни, шупливи врвови. Впуштете се во акција за Fortnite на затворен и отворен простор со овој моторизиран фрлач Nerf Elite Fortnite.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE6158 Категории , , Ознака:
Бренд:: Nerf
Brands