Nerf Elite Shellstrike DS 1

1.399 ден Со ДДВ

Nerf Elite Shellstrike DS 1 има механизам што овозможува да се стават куршуми внатре, само лизнете ја бравата и пиштолот ќе се отвори. Повлечете го чкрапалото за да доживеете троен удар. Доаѓа со 6 официјални куршуми на Nerf Elite и 2 клипови, од кои секој може да собере до 3 стрели.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE6170 Категории , , Ознака:
Бренд:: Nerf
Brands