Nerf Elite Rukkus IC8

1.899 ден Со ДДВ

Моќниот пиштол Rukkus ICS-8 со октопроектилен клип, што значи дека може да содржи 8 куршуми специјално дизајнирани за совршена прецизност на долги растојанија. Шаржерот е со предно полнење за попријатна и возбудлива борба.

На залиха

Спореди
Шифра: HASE2654 Категории: , , Ознаки: ,
Бренд:: Nerf
Brands