Nerf Elite Eaglepoint Blaster

3.599 ден Со ДДВ

Приспособете го Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 Blaster за секоја мисија! Овој Nerf Blaster вклучува нишан и буре за да можете да креирате различни стилови додека се подготвувате за Nerf игрите. Додајте нишан за да ги усогласите вашите цели, додајте цевка за таргетирање со долг дострел и подготвени сте за сe што ќе донесе битката со Eaglepoint RD-8 blaster. Шаржерот има капацитет од 8 куршуми. Испукајте ги куршуми по ред, а потоа брзо повторно наполнете ги куршумите од складиштето со 8 куршуми. Можете да испукувате во низа и на растојание до 27 метри.

4 на залиха

Спореди
Шифра: HASF0423 Категории: , , Достапно: , ,
Бренд: Nerf
Бренд: