Na Na Na Surprise

2.333 ден Со ДДВ

Започнете нови авантури со девојките Na Na Na инспирирани од морињата и океаните! Отворете го пакетот, надувајте го балонот со вклучена хартиена сламка, па удрете го и уживајте во изненадувањето на конфетите. Во новите Na Na Na ве чекаат изненадувања, нови пријатели, чанти за миленичиња, миризливи чевли, конфети и светки! Соберете ги сите!

На залиха

Compare
Шифра: NANA572350 Категории: , ,
Бренд:: Na Na Na
Brands