Na Na Na Pom Pom Surprice

1.649 ден Со ДДВ

На! На! На! Изненадување! Серија 3 – Мека модна кукла и плишан приврзок за вашиот ранец или ташна. Модната кукла има одлично лице во 3Д изглед и е многу флексибилна благодарение на петте точки на движење на рацете, нозете и главата. Отварајќи го пакувањето ќе доживеете изненадување со конфети. Вклучува облека, обувки и посебен мирис за секоја кукла. Соберете ги сите 6 различни карактери.

Нема на залиха

Спореди
SKU: NA571650 Категории , ,
Бренд:: Na Na Na
Brands