My First Puzzle 3/6/9/12 Cars

499 ден Со ДДВ

4 сложувалки со 3-6-9-12-парчиња направени за најмладата возрасна група. Парчињата се поголеми и подебели од вообичаеното, така што дури и малите раце лесно можат да успеат да ги спојат.Се дизајнирани специјално за деца, претставувајќи ги нивните најсакани ликови. Волшебните слики со светли и сјајни бои помагаат во развојот, логиката и рачните вештини на децата. Квалитетот на материјалите и употребата на ексклузивна техника на печатење создаваат убави, живи и светли слики, во игра што никогаш не завршува!

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLE20804 Категории , ,
Бренд:: Clementoni
Brands