Мотор

1.699 ден Со ДДВ

Црн мотор со светло и звук. Има различни функции што ќе го забавуваат вашето дете со часови. Овој мотор е совршен за развој на мали деца поради светлата и звуците, бидејќи му овозможува на детето да учи преку интеракција и играње со мотор.

На залиха

Compare
Шифра: HL1416880 Категории: , ,
Бренд:: Teamsterz
Brands