Mosaic – Dino, Racer, Rocket, Robot

689 ден Со ДДВ

Направете ги овие четири забавни дизајни за мозаик, кои се држат заедно како магија, без да бараат лепак. Составете ги меките плочки според скицата за да го завршите цртежот со мозаични плочки. Тие се за повеќекратна употреба.

На залиха

Compare
Шифра: 4M04599 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands