Monster Jam Monster Mutt Dalmatian RC

1.799 ден Со ДДВ

Супер возило далматинец со далечинско управување во размер 1:24. Овие фантастични возила со цврста конструкција оставаат незаборавен впечаток за брзо возење. Квалитетни гуми за подобар зафат и апсорпција на удари. Ослободете го ѕверот и изведете епска акробација и луди судири. Може да се натпреварувате со дури 6 камиони Monster Jam истовремено.

На залиха

Compare
Шифра: SN6044951 Категории: , ,
Бренд:: Monster Jam
Brands