Monster Jam Maxi asst

514 ден Со ДДВ

Колекција на возила Monter Jam, направена во размер 1:64. Овие компактни автомобили се карактеризираат со максимално внимание на деталите и светли бои. Покрај тоа, секоја има гуми BKT, стилизиран хромиран раб и основа со автентичен стил, што го прави возилото да изгледа како во реалноста. Соберете ги сите.

На залиха

Compare
Шифра: SN6044941 Категории: , ,
Бренд:: Monster Jam
Brands