Monster Jam® Max-D®

1.599 ден Со ДДВ

Инспирирајте ги децата кои сакаат Monster Jam да изградат сопствен камион чудовиште со овој сет за градење од Lego Technic, Monster Jam Max-D. Сетот е 2 во 1 и е преполн со моќни карактеристики, исто како и вистинските Monster Jam возила.

На залиха

Compare
Шифра: 21LEG42119 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands