Monster Jam Auto Toro Loco RC

2.579 ден Со ДДВ

Реален автомобил од 1:24 е направен за возбудлива акција на Monster Jam! Изведете епски акробации, луди удари и брутални судири! Со двоен џојстик и фреквенција од 2,4 GHz, можете да се тркате со најмногу 6 камиони Monster Jam одеднаш! Плус, можете дури и да го контролирате вашиот El Toro Loco RC на оддалеченост до 75 метри! Има официјални гуми BKT, детална графика и стилизирана шасија. Потребни се 5 x AAA батерии кои не се вклучени.

5 на залиха

Спореди