Monopol Fortnite

3.499 ден Со ДДВ

Класичната игра монопол дизајнирана и инспирирана од популарната онлајн игра „Fortnite“. Во ова возбудливо издание од играта Монопол, играчите потврдуваат локации, се борат против противници и избегнуваат бура за да преживеат.

2 на залиха

Спореди
SKU: HASE6603 Категории , Ознака:
Бренд:: Mb Game
Brands