Модна принцеза Снежана 30см

879 ден Со ДДВ

Една од најубавите бајки на Дизни сега станува вистинска! Снежана и седумте џуџиња. Снежана е подготвена да влезе во вашата фантазија и нови авантури, облечена во симпатичен, светкав сино-жолт фустан, со црвена машна во косата и жолти сандали.

На залиха

Спореди