Mobile Commad Center

2.582 ден Со ДДВ

Изградете камион што се отвара во полициски мобилен команден центар, со монтажна кабина, затворска ќелија, сала за мониторинг, сателитска антена и повеќе кул карактеристики! Сетот вклучува четири минифигури и фигура на полициско куче.

На залиха

Compare
Шифра: 17LEG60139 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands