Mlp Glimmer And Glow Princess Celestia

1.989 ден Со ДДВ

Прекрасна принцеза Селестија која изгледа заносно. Принцезата со големи очи, брановидна виолетова грива и приврзани розови крилја со златна круна и ѓердан пристигнува во комплет со чешел и има изненадување за вас. Притиснете ја нејзиниот белег во облик на сонце и уживајте во кралското светло на Селестија додека ги менува боите.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE0190 Категории , ,
Бренд:: Mlp
Brands